Τύπος Πειραιώς - Ενημέρωση

Αντωνάκου και Βοϊδονικόλας με θέσεις στην Περιφέρεια

Αντιπεριφερειάρχης Πειραιώς και εντεταλμένος σύμβουλος Ναυτιλίας και Λιμένων, αντιστοίχως

|> Ορίστηκαν από τον Περιφερειάρχη Αττικής Γιώργο Πατούλη οι χωρικοί αντιπεριφερειάρχες και οι πρώτοι θεματικοί αντιπεριφερειάρχες καθώς και οι εντεταλμένοι σύμβουλοι στην Περιφέρεια Αττικής, συμπεριλαμβανομένων και των επικεφαλής των παρατάξεων που συνέπραξαν με τη διοικούσα παράταξη.

Αντιπεριφερειάρχες

Διαφήμιση για την υποστήριξη της σελίδας

Οικονομικών – Νικόλαος Πέππας

Πολιτικής Προστασίας – Βασίλης Κόκκαλης

Κεντρικού Τομέα Αθηνών – Γεώργιος Δημόπουλος

Ανατολικής Αττικής – Αθανάσιος Αυγερινός

Βόρειου Τομέα – Λουκία Κεφαλογιάννη

Δυτικής Αττικής – Ελευθέριος Κοσμόπουλος

Δυτικού Τομέα – Ανδρέας Λεωτσάκος

Νήσων – Βασιλική Θεοδωρακοπούλου Μπόγρη

Νότιου Τομέα- Δήμητρα Νάνου

Πειραιώς – Σταυρούλα Αντωνάκου

Εντεταλμένοι σύμβουλοι

Θανάσης Κατσιγιάννης – Χωρικού Σχεδιασμού και Έργων Αντιπλημμυρικής Προστασίας

Μπάμπης Αλεξανδράτος – Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Θοδωρής Κουτσογιαννόπουλος – Τουρισμού

Γεώργιος Αγγελόπουλος – ΚΤΕΟ

Μαίρη Κουρή – Προληπτικής Ιατρικής

Πολυτίμη Λεονάρδου – Κοινωνικής Πολιτικής

Σοφία Αλυμάρα – Θέματα Αναδοχής

Γιάννης Κεχρής – Ιατρικού Τουρισμού

Γεώργιος Γεωργόπουλος – Δημόσιας Υγείας

Γεωργία Αδαμοπούλου – Νεανικής Επιχειρηματικότητας

Νικόλαος Παπαγεωργίου – Επενδύσεων και Δικτύων Επιχειρήσεων-Επιμελητήρια

Σταύρος Βοϊδονικόλας – Ναυτιλίας και Λιμένων

Ηλίας Γρηγορίου – Επενδύσεων Νότιου Τομέα (Ελληνικό και περιβάλλων χώρος)

Φωτεινή Δαλιάνη – Διεθνών Θεμάτων και Ευρωπαϊκών Περιφερειακών Δικτύων

Φαίη Καλογήρου – Δημόσιων Σχέσεων και Ομογένειας

Ευγενία Μπαρμπαγιάννη – Διασύνδεσης Περιφέρειας με Εθελοντικές Οργανώσεις και Συνεργαζόμενους Φορείς

Ελένη Δουνδουλάκη – Ανάδειξης Πολιτιστικών Μνημείων και Πολιτιστικής Κληρονομιάς

Χάρης Ρώμας – Θεατρικών και Μουσικών Εκδηλώσεων

Μαίρη Βιδάλη – Εκδηλώσεις για τον εορτασμό των 200 ετών από την απελευθέρωση του 1821 και των Ολυμπιακών αγώνων 2020

Μαργαρίτα Βάρσου – Θέματα Αθλητισμού

Μαρία Ζέρβα – Ρομά και Αναπτυξιακών Προγραμμάτων

Γεωργία Βλάχου – Διαχείρισης Ανθρωπιστικής Βοήθειας

Σταύρος Μελάς – Λαϊκών Αγορών

Ελένη Αβραμοπούλου – Ατόμων με Αναπηρία (ΑΜεΑ)

Μαρία Αγγελοπούλου – Γυναικείων Θεμάτων και Ισότητας και Δήμου Περιστερίου

Γιώργος Βλάχος – Διοικητικής Οργάνωσης των Υπηρεσιών

Ευρώπη Κοσμίδη – Τεχνικών Έργων

Νίκος Παπαδάκης – Περιβάλλοντος

Ανδρέας Κούρτης – Ελλήνων Βορειοηπειρωτών

Απάντηση