![](https://typospeiraiws.eu-central-1.linodeobjects.com/uploads/2018/02/koutsoumpas-dim-kke-22.jpg)
O Δημήτρης Κουτσούμπας κατεβαίνει αύριο το απόγευμα στον Πειραιά
Θα παρευρεθεί σε σύσκεψη μαζικών φορέων που διοργανώνει η τοπική οργάνωση του ΚΚΕ
|> Από το γραφείο Τύπου της ΚΕ του ΚΚΕ, ανακοινώθηκε ότι ο γ.γ. του κόμματος Δημήτρης Κουτσούμπας θα παρευρεθεί και θα μιλήσει αύριο Τρίτη 14 Μαΐου, στις 7:30’ μμ σε σύσκεψη μαζικών φορέων της Β’ περιφέρειας Πειραιά, που διοργανώνει η τοπική οργάνωση Πειραιά του Κομμουνιστικού Κόμματος Ελλάδας για τις ευρωεκλογές.
Η σύσκεψη θα πραγματοποιηθεί στο Δημοτικό Πολιτιστικό Κέντρο “Μελίνα Μερκούρη” στο Κερατσίνι (Εμμανουήλ Μπενάκη 70).